Pracownia Złotnicza Fason

Pracownia Złotnicza Fason

Tworzymy wyjątkową biżuterię na zamówienie, prowadzimy sprzedaż gotowych kolekcji ozdób, a także skup złota i srebra. 

Od 30 lat tworzymy piękno

Pracownia powstała w 1990 roku. Od początku swojego istnienia mieści się przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 9 we Wrocławiu. Grawerstwo i złotnictwo to dziś rzemiosła, które zanikają, jednak nie w naszej pracowni! Do dziś rytujemy litery oraz unikalne wzory na biżuterii i ręcznie wykonujemy unikalne ozdoby na zamówienie. 

Od 30 lat tworzymy piękno

Ponaj nasz salon!

Zapraszamy do naszej pracowni złotniczej! Gabloty i lady jubilerskie zachwycą Cię zawartością, eksponując bogatą i ponadczasową kolekcję złotej i srebrnej biżuterii.  Ozdoby wykonujemy także na zamówienie Klientów.

Zachwyć się subtelnymi modelami pierścionków obrączek ślubnych ze złota. Zobacz okazałe naszyjniki i przywieszki. Przyjrzyj się łańcuszkom o różnych splotach i uczyń z nich trafiony prezent dla bliskich na rozmaite okazje. Polecamy także eleganckie kolczyki, bransolety i ręcznie wykonane sygnety.

Dodatkowo wykonujemy usługi czyszczenia i naprawy biżuterii, a także korekty rozmiaru pierścionków. Zajmujemy się też skupem złota i srebra w różnej postaci.

Wyposażenie salonu

Fason to jedyna we Wrocławiu pracownia złotnicza, która posiada na wyposażeniu nowoczesny sprzęt do spawania laserowego, umożliwiający profesjonalną naprawę biżuterii. Dzięki tej technologii możliwe stało się łączenie metali szlachetnych (od złota po stal nierdzewną) oraz łączenie metali tuż obok kamieni szlachetnych, bursztynu, pereł czy powierzchni emaliowanych bez ryzyka ich uszkodzenia. Wszystko to, co przy tradycyjnym lutowaniu było niemożliwe, u nas jest wykonalne!

Wyposażenie salonu